پیام‌های تسلیت در پی درگذشت جناب آقای مهندس پیشنمازی

پیام‌های تسلیت در پی درگذشت جناب آقای مهندس پیشنمازی

تاریخ انتشار: دوشنبه، 16 بهمن 1396، 14:00
487

پس از درگذشت آقای مهندس سیداحمد پیشنمازی، یار دیرین انجمن خوردگی ایران، سایر همکاران و دوستان ایشان در پیام هایی جداگانه درگذشت ایشان را تسلیت گفتند. دکتر هادی عادل‌خانی ـ رئیس انجمن خوردگی ایران:

هوالباقی خبر درگذشت چهره نام آشنا و پیشکسوت خوردگی، آقای مهندس سید احمد پیشنمازی برای اینجانب و کلیه همکاران در انجمن خوردگی بسیار سخت بود. ایشان از معدود کارشناسان خوردگی کشور بودند که دانش خود را با کار عملی آمیخته و متخصصی کارآمد در دانش و فن آوری خوردگی در صنایع بود. ضمن عرض تسلیت به خانواده ایشان، اکنون که پس از چند سال تحمل بیماری در جوار رحمت حق آرمیده اند برای ایشان غفران و رحمت الهی مسئلت نموده و برای خانواده ایشان نیز صبر آرزو دارم.

دکتر دهکردی:
بار دیگر حکمت الهی بر این قرار گرفت که دوست و عزیزی مهربان تلاشگر و زحمتکش، از جهان فانی به دیار باقی سفر کند؛ سفری که برای آن مظهر ایمان، تلاش و تواضع، آغاز آرامش ابدی و برای آنان که او را می‌شناختند، مایه تاسف و تاثر فراوان است. آقای مهندس سیداحمد پیشنمازی سالیان طولانی از عمر پربرکت خود را در مسیر شناخت و گسترش علم و صنعت، با دقت و پشتکاری مثال زدنی در احیای و خودکفایی صرف کردند که آثار تلاش و تعلیم ایشان در صنعت کشور همچنان برجای مانده است. آن‌چه اما بیش از همه صفاتش در خاطره هاخواهد ماند، ایمان، اخلاق نیک و راست کرداری تواضع کم نظیرش است؛ گوهر گران‌بهایی که ریشه واقعی انسانیت، علم و دانش است. درگذشت این مرد بزرگ را به تمامی صنعتگران و دانشگاهیان و مخصوصاً انجمن خوردگی ایران و خانواده ایشان تسلیت عرض می نمایم و امیدوارم رحمت و مغفرت الهی و بهشت برین پاداش خدمات بی‌دریغش باشد.

دکتر گلعذار:
همکاران محترم انجمن خوردگی ایران اساتید و پژوهشگران محترم علم و مهندسی خوردگی با سلام درگذشت استاد بزرگ علم و مهندسی خوردگی ایران مرحوم مهندس سید احمد پیشنمازی را به جامعه علمی کشور تسلیت عرض می نمایم. روحش شاد و قرین رحمت باد

دکتر نشاطی:
ضایعه درگذشت استاد بزرگ علم و صنعت، بزرگ مردی متواضع و استاد فرزانه روانشاد آقای مهندس سیداحمد پیشنمازی، جامعه علمی و صنعتی کشور را به سوگ نشاند. دلبستگی و تعلق خاطر آن استاد گرانمایه به پرورش علمی و اخلاقی متخصصین و کارشناسان این مرز و بوم وتلاش برای شکوفایی و بالندگی صنعت کشور همراه با تواضع و عزت نفس ایشان، چیزی جز عشق به وطن را همراه نداشت. اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه دردناک به خانواده گرانقدر ایشان و جامعه صنعتی کشور، رحمت و مغفرت جاودان را برای آن مرحوم و صبر و شکیبائی را برای بازماندگان ایشان از درگاه خداوند منّان مسالت نموده و امیدوارم جامعه علمی و صنعتی کشور ادامه راه ایشان و پرچم افتخارات وی را بر افراشته نگاه دارند.

مهندس محمدرضا نفری:
سعدیا مرد نکونام نمیرد هرگز
مرده آن است که نامش به نکویی نبرند
درگذشت جناب آقای مهندس احمد پیشنمازی به عنوان یکی از پیشکسوتان صنعت نفت و نیز از بنیانگذاران انجمن خوردگی ایران را به خانواده محترم ایشان، هیات مدیره و اعضا و کارکنان صدیق انجمن خوردگی و همکارانش در صنعت نفت، تسلیت می گویم.
امید است عملکرد خوب این عزیز از دست رفته در صحنه علم و عمل، الگویی برای خانواده انجمن خوردگی ایران باشد.

مهندس علی اصغر چهره عالم:
با سلام و تاسف از دست دادن آن بزرگ مرد، این ضایعه را به همه دوستان تسلیت عرض می نمایم.

دکتر رعایایی:
بسیار متاسفم. علو درجات برای آن مرحوم و صبر و شکیبایی برای بازماندگان از درگاه خداوند متعال آرزومندم.

مهندس آل یاسین:
با عرض سلام و ادب بسیار متاثر شدم، الله اکبر، خداوند رحمتشان کند، از درگاهش برای این استاد عزیز صنعت نفت ایران، علو درجات الهی و برای خانواده‌های محترم مصاب و دوستان گرامی انجمن خوردگی، سلامتی و صبر آرزومندم، انشاا... همیشه برقرار باشید، ارادتمند کوچک شما آل یاسین

دکتر فرزام:
این اندوه بزرگ را به جامعه علمی، اساتید و مهندسین محترم تسلیت عرض مینمایم. بدون شک خدمات این استاد ارجمند همیشه ماندگار است. روح ایشان با پیامبر اعظم، ائمه هدا و صالحین فردوس قرین باد.

سرکار خانم دکتر رضایی:
از خبر در گذشت اقای مهندس پیشنمازی متاثر شدم. متاسفانه این ضایعه برای جامعه مهندسی خوردگی که یکی از پیشکسوتان خود را ازدست داده جبران ناپذیر است. این ضایعه را به خانواده محترم و همکاران و اعضای محترم انجمن خوردگی، تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ان عزیز رحمت و غفران الهی را خواستارم.

مهندس کثیریها:
درگذشت دوست و همسن گر قدیمی جناب آقای مهندس پیشنمازی را به کلیه دوستان، جامعه علم خوردگی و خانواده محترمشان تسلیت گفته و از خداوند رحمان برای ایشان مغفرت و برای خانواده محترم آقای مهندس صبر و شکیبایی آرزو می کنم.

دکتر کرمانی:
با تاسف فراوان خبر ناگوار در گذشت مهندس عزیز پیشنمازی را دریافت کردم. وجود ایشان، بزرگواری‌ها و تجربه‌های پر ارزش ایشان در جامعه ما همواره احساس شده و از غیبتشان فوق‌العاده متاسفم. از قول خود، جامعه مهندسین خوردگی ایران و جهان, در گذشت این سرمایه مهندسی‌ را به فامیل محترم ایشان و دوستان و همکارانشان صمیمانه تسلیت میگویم. روحشان شاد و یادشان همواره گرام.

دکتر نورموسوی:
روحشان شاد و یادشان گرامی. نام شان همیشه به عنوان یکی از پیشگامان و بزرگان علم مهندسی خوردگی در ایران زنده خواهد‌ ماند.

پرفسور ساعتچی:
من هم این ضایعه را به خانواده ایشان و همه همكاران تسلیت می گویم. روحشان شاد. براى من كه ٣٠ سال با ایشان همكارى نزدیك داشتم، خبر غم انگیزى بود. جاى ایشان خالى خواهد ماند. صفات مرحوم مهندس پیش نمازى اظهر من الشمس است. همچنین ایشان فردى روشنفكر، علمى و فنى، شریف، وارسته، دلسوز، متواضع و پرتلاش بود و اهل ریا و مردم آزارى نبود. او به تمام معنى انسان بود. روحش شاد.

مهندس ماسوری:
بازگشت همه به سوی اوست درگذشت غم انگیز استاد ارجمند و فرهیخته جناب آقای سید احمد پیشنمازی از بنیان گزاران انجمن خوردگی ایران و خبرگان بی بدیل این حوزه مایه تاسف و تالم جامعه مهندسی ایران و تمامی افرادی که از محضر ایشان بهره مند شده اند, گردید. اینجانب به نوبه خود این ضایعه ناگوار را به اعضا و همکاران انجمن خوردگی ایران و خانواده عزادار ایشان تسلیت عرض نموده و برای آن مرحوم مغفور علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی آرزومندم.

مهندس دبیری:
Sorry to hear the sad news...my condolences to ALL of you and his family. Regards, Matt Dabiri

مهندس رحمانیان:
مهندس پیشنمازی فردی شناخته شده در زمینه خوردگی و بازدارنده‌ها در سطح صنعت نفت و جامعه صنعتی کشور بود و از مؤسسان انجمن خوردگی ایران. ایشان از قدیمی ترین اعضا انجمن خوردگی NACE بود و جزء اولین متخصصانی بود که معیارها و استانداردهای خوردگی NACE را، در سطح کشور و صنعت نفت، عملیاتی کرد. یادش گرامی و روحش شاد تسلیت به خانواده محترم ایشان، صنعت نفت، انجمن خوردگی و جامعه صنعتی کشور

دکتر گیوه چی:
غم از دست دادن آن عزیز بزرگوار در واژه‌ها نمی‌گنجد؛ تنها می‌توانیم از خداوند برایتان صبری عظیم و برای آن مرحوم روحی شاد و آرام طلب کنیم.

مهندس نجمی:
خبر درگذشت آقای مهندس پیشنمازی برای جامعه مهندسی بسی سنگین و ناگوار است. ضمن عرض تسلیت به خانواده داغدار ایشان و جامعه مهندسی، از درگاه خداوند برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر جزیل آرزو دارم.

دکتر پرویزی:
A great Loss to the Iranian Science and technology. Such a knowledgeable, respectful and humble person GOD bless him

نشریه خطوط لوله خاورمیانه:
درگذشت مهندس پیشنمازی را به خانواده ایشان، جامعه مهندسین خوردگی، هیئت مدیره و اعضای انجمن خوردگی ایران تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال برای ایشان طلب مغفرت و شادی روح داریم.

دکتر حسینی:
سلام و دعای خیر، خبر در گذشت جناب اقای مهندس پشنمازی از اساتید وپیشكسوتان خوردگی موجب تاثر و تالم گردید. جامعه علمی و مهندسی خوردگی مصیبت وارده را خدمت دوستان و، خانواده ی گرامی و سایر وابستگان تسلیت عرض نموده و از خداوند بزرگ برای آن مرحوم مغفور غــفران الهی و برای بازماندگان و جنابعـالی صبر جمـیل مسئلت می نماید. از خداوند رحمان و رحیم عاجزانه می خواهیم که مرحوم خلد آشیان جنت مکان را با ائمه اطهار، صالحان و مقربان درگاهش محشور و همنشین فرماید. انشاءالله

مهندس شیخ بهایی:
خبر دار شدم كه جناب آقای مهندس پیشنمازی به رحمت خدا رفتند.آرزو میكنم كه وسعت صبر خانواده ایشان به اندازه دریای غمشان باشد.با هم دعا كنیم تا خداوند روح این بزرگ مرد عرصه صنعت راقرین رحمت نماید.

سرکار خانم مهندس آموزگار:
با کمال تاسف و اندوه فراوان خبر درگذشت آقای مهندس پیشنمازی را دریافت کردم. ایشان سرمایه جامعه مهنسی خوردگی واز افتخارات کشور ایران بودند. این ضایعه دردناک را به اعضای محترم انجمن خوردگی ایران، صنعت نفت و خانواده ایشان صمیمانه تسلیت عرض می کنم. روحش شاد و یادش گرامی باد

مهندس سلیمانی:
درگذشت آقای مهندس پیشنمازی پیشکسوت مهندسی خوردگی ایران را به جامعه مهندسی خوردگی، انجمن خوردگی ایران و صنایع نفت تسلیت عرض می کنم. روحش شاد و یادش گرامی باد

مهندس میرفندرسکی:
گذشت استاد فرهیخته مهندس احمد پیشنمازی موجب تالم و تاسف است. این ضایعه بزرگ را به همکاران شرکت ملی نفت و به ویژه همکاران پالایشگاه اصفهان ونیز دوستان و دانشمندان جامعه مهندسین خوردگی تسلیت می گویم.

مهندس عظیم زاده ـ مرکز آموزش انجمن
درگذشت استاد فرهیخته و توانمند، آقای مهندس سید احمد پیشنمازی از پیشکسوتان انجمن خوردگی ایران، را به جامعه علمی و مهندسی خوردگی کشور و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می نماییم. خدمات ماندگارشان در تربیت و آموزش نیروهای متخصص و راهنمایی و مشاوره‌های ایشان به صنایع همواره باقی و اثر گذار خواهد ماند.

این مطلب در حال بروزرسانی می باشد.

حجت عباسیان